با سلام

جهت راحتی دوستان، نصب کننده جدیدی برای اینسکیپ ایجاد کردیم تا دوستانی نسخه های قبلی و لایسنس نسخه 2.9 به بعد را دارند نیازی به فعال سازی مجدد نداشته باشند.از این پس تنها نسخه های جدید اینسکیپ را دانلود و بر روی نسخه قبلی به روز رسانی کنید.

با توجه به اینکه فایل نصبی قبلی تغییر کرده لطفا یا برنامه را مستقیم از این لینک نسخه 3   یا اینجا نسخه 2.9.1 را  دانلود نمایید یا مجدد به صفحه اینسکیپ بروید، یک نسخه به سبد خرید خود اضافه کنید و خرید خود را تکمیل نمایید تا لینک جدید نصب کننده برای شما فعال گردد.اینسکیپ را دانلود کنید، برنامه اینسکیپ 3 را بدون حذف نسخه 2.9 نصب کنید.نسخه قبلی شما به طور خودکار حذف شده و نسخه جدید نصب میشود. لطفا به صورت دستی هیچ پوشه ای مربوط به اینسکیپ را پاک نکنید تا لایسنس شما پاک نشود.

****

تیم باندل سی جی

اگر تا به حال نسخه های قبل یعنی 2.9 و 2.9.1 را فعال نکرده اید به توضیحات زیر دقت کنید

در صورتی که در فعال سازی لایسنس خود مشکلی دارید یا کاربر جدید هستید طبق روال گذشته کد سیستم خود را با استفاده از HWID بدست آورده و ارسال نمایید.

**** فایل لایسنس را از پیوست دانلود نموده از حالت فشرده خارج کنید و  AutoCopt–Run-me-as-admin.bat را به صورت Run as administrator اجرا کنید

پس از اعمال کرک :
از منوهای بالا به قسمت تنظیمات اینسکیپ و به آدرس زیر بروید
General Setting –> Licensing .
سپس Enter License Key  را بزنید و در پنجره باز شده و در قسمت رنگی یک کد به دلخواه وارد کنید [مثلا 1111111] و سپس Apply License  را بزنید تا نرم افزار رجیستر بشود.
زمانی که یک بار این مراحل را انجام دهید، در نسخه های به روزرسانی بعدی نیازی به انجام مجدد این کار نمیباشد.

 

با تشکر تیم باندل سی جی.