با سلام

لایسنس D5 Render خود را از پیوست دریافت کنید.

بعد از نصب برنامه D5 Render فایل  D5 render pro 1.8 – bcgteam.zip را از حالت فشرده خارج کرده و اجرا نمایید، در صورتی که برنامه به درستی نصب شده باشد و مشکلی وجود نداشته باشد دکمه Start در قسمت پایین سمت راست فعال می گردد. بر روی آن کلیک کنید در صورتی که پیام موفقیت آمیز بودن را دریافت کردید. میتوانید برنامه را ببندید.

کپی کردن فایل لایسنس:

سپس فایل لایسنس خود را که از پیوست دریافت کرده اید در پوشه D5 Render کپی کنید.برای این کار یا می توانید بر روی آیکون D5 در صفحه دسکتاپ خود راست کلیک کرده و گزینه Open file location را انتخاب نمایید تا پوشه D5 باز شود و لایسنس را در آن کپی کنید.

راه دوم برای کپی لایسنس : ابتدا AutoLicenseCopt–Run-me-as-admin.zip را از حالت فشرده خارج کرده سپس فایل لایسنس خود را که از پیوست دریافت کرده اید در همان پوشه و در کنار AutoLicenseCopt–Run-me-as-admin.bat   قرار دهید و  سپس AutoLicenseCopt–Run-me-as-admin.bat را به صورت Run as administrator اجرا کنید.لایسنس شما به صورت خودکار در محل مورد نظر کپی میگردد.

 

** فراموش نکنید که حتما باید به اکانت D5 Render خود لاگین شوید. برای این منظور در صورتی که اکانتی ندارید یک اکانت رایگان در سایت D5 ایجاد کنید.

با تشکر

تیم باندل سی جی